Upozorňujeme zákazníky, že v současnosti doba dodání domku může být až 4 týdny.

Dětský dřevěný domek KARKULKA (1,6 × 1,85 m)

Výprodej
14 880 Kč
Střešní krytina
Vyvýšená platforma
Podklad pod domek
DOPRAVA
MONTÁŽ

Dětský zahradní dřevěný domek KARKULKA s terasou, rozměr půdorysu 1,5×1,75 m (z toho terasa 0,5 m). Tloušťka stěn 16 mm, s podlahou.

Domeček je natřen dvěma vrstvami červené barvy, vhodnou i na dětský nábytek. Všechny části jsou naimpregnovány proti dřevoškůdcům. Domeček je s kompletním spojovacím materiálem.

Domek je nový, nepřevzatý zákazníkem, uskladněný v suchu. Chybí mu jen střešní krytina, doporučujeme kanadský šindel, který lze zakoupit u nás.

Dodací doba: Skladem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detský drevený domček KARKULKA patrí k našim novým detským domčekom s terasou. Nemusí byť iba červený, krásny je aj v zelenej alebo modernej šedej farbe. Dvere siahajú do polovice výšky vstupu do domčeka. Okno domčeka nemá výplň.

Kvetináčiky nie sú súčasťou ceny domčeka, je samozrejme možné ich pridať k objednávke.

Dětský dřevený domek je vhodný zejména do exteriéru. Je celý vyrobený z masívních desek s tloušťkou 16 mm. Tloušťka podlahových desek je 19 mm. Domek má rošt podlahy a podlahu pod domkem i teraskou. Vchodové dveře do domečku jsou poloviční, aby byl neustálý vizualní kontakt mezi dětmi (dospělými). Oporná konstrukce terasy je z masívních hranolů (profil 6 × 4 cm). Střechu tvoří střešní panely ze stejných desek jako stěny domečku (tatranský profil). Střecha je překrytá asfaltovou lepenkou, případne (po dokoupení) asfaltovým šindelem – bobrovkou. 

Vhodný pro děti až do 0 – 10 let.

PLATFORMA
Domek se dá umístnit na vyvýšenou platformu, kdy pod domečkem vznikne prostor na hru, pískoviště anebo uložení hračiek. Stojky jsou z hoblovaných hranolů (profil 5 × 10 cm). Rám podlahy je z nehoblovaných hranolů (profil 5 × 10 cm).

V případě zájmu je k domku možné dokoupit:

  • Květináč (40 x 11 cm)
  • Pultík pod okno (šířka/hloubka je 20 cm)
  • Dětské židličky se stolečkem
  • Okenice na zavírání okna
  • Vyvýšená platforma pod celý domek (výška cca 120 cm) s žebříkem
  • Pískoviště pod platformu (150 x 150, výška 27,5 cm)

 

Další informace

  • Technický popis a statika – všeobecný popis domků.
  • Úprava domku – téměř všechny parametry domku jsou variabilní a je možné je přizpůsobit vašim potřebám. Na kartě domčku v e-shopu máte možnost zvolit jednotlivé příplatkové možnosti materiálů, dopravy i montáže. Mnoho klientů řešíme individuálně podle jejich vlastních požadavků.
  • Doprava – informace k dopravě a převzetí domku.
  • Montáž – domek se dodává v jednotlivých částích (panelech). Součástí dodávky je i kompletní spojovací materiál. Není třeba nic dokupovat. Montáž je jednoduchá, dá se bez problémů zvládnout svépomocně (dva lidé za několik hodin). Anbebo můžete montáž domku objednat od nás. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domky
Střecha: sedlová
Terasa: s terasou
Podlaha: s podlahou
Rozměry (podlahový půdorys): šířka 1,5 m, délka 1,75 m
Kvalita dřeva: A-C (smrk)
Rozměr střechy: 1,6 × 1,85 m
Rozměr domku: 1,5 × 1,25 m
Rozměr terasy: 1,5 × 0,5 m
Plocha střechy: 3,16 m2
Plocha domku: 1,88 m2
Plocha terasy: 0,75 m2
Výška stěn: 1,25 m
Výška domku v štítě: 1,5 m
Rozměr okna: 50 × 50 cm
Rozměr dveří: 54 × 80 cm
Tloušťka stěn: 16 mm
Tloušťka podlahy: -